Soundbar JVC TH-E851B, 3.1

Kód produktu: JVCTHE851B
Soundbar 3.1 kanálový zvuk, výkon 380 W, bezdrátový subwoofer, Dolby Atmos, HDMI eARC/CEC, Bluetooth, USB(MP3), optický vstup, AUX, dálkový ovladač, ekvalizéry

Ideální pro televizory JVC

Pokud chcete povýšit zvuk z televizoru na nadprůměrnou úroveň, je vhodné jej doplnit externím reproduktorem. Nejlepší volbou pro vylepšení zvukové reprodukce televizoru je jednoznačně soundbar značky JVC.
 
Soundbar JVC TH-E851 s 3.1. kanálovým zvukem a bezdrátovým subwooferem představuje ideální doplněk k televizoru pro všechny, kteří si chtějí vychutnat filmové zážitky jako v kině nebo poslouchat oblíbenou hudbu v pohodlí svého obývacího pokoje. Dokonalý zvukový prožitek ještě umocňují vestavěné ekvalizéry, které upravují nastavení dle žánru – film, hudba, sport, mluvené slovo. Samozřejmostí je také možnost uživatelského nastavení vyvážení výšek a basů dle Vaší preference.

Tři kanály pro dokonalý prožitek z filmu

Soundbar JVC TH-E851 vyniká především využitím 3.1 kanálového zvuku a celkovým výkonem 380 W. V podélném rozložení přístroje je uloženo 6 reproduktorů – vždy dva pro levý, pravý a centrální kanál. Tento systém oceníte především při sledování filmů, kdy jsou centrální reproduktory primárně určeny pro čistý přednes dialogů. Ty se tak nemíchají s dalšími zvukovými efekty nebo hudbou na pozadí.

Užijte si dunivé basy

Nepostradatelnou součástí každé hudební nebo filmové produkce jsou nízké tóny neboli basy. O jejich výrazné podání se stará bezdrátový subwoofer s výrazným bass reflexem. Subwoofer se automaticky páruje se soundbarem po jeho zapnutí. Odpadá tak nutnost kabelového propojení obou přístrojů.

Doma jako v kině

Kombinace televizoru a soundbaru JVC TH-E851 Vás okamžitě vtáhne do filmového děje stejně, jako při návštěvě kina. A to díky technologii Dolby Atmos, která převádí zvukový signál z televizoru do prostorového zvuku. Navíc bez nutnosti použití dalších reproduktorů, jako je nutné u systémů složitějších domácích audiosystémů. Vy si tak můžete v pohodlí obývacího pokoje užít prostorové zvukové efekty jako v kině.

Film, hudba, mluvené slovo…

Soundbar JVC TH-E851 umožňuje široké spektrum jeho využití. To je dáno zejména možnostmi audio vstupů. Nejdůležitějším z nich je HDMI vstup s funkci eARC (Enhanced Audio Return Channel). Pro přenos zvuku v nejvyšší kvalitě, včetně využití funkce Dolby Atmos, doporučujeme propojit televizor se soundbarem právě HDMI kabelem. Díky funkci HDMI CEC se navíc soundbar zapne/vypne zároveň s televizorem a bude ho možné ovládat dálkovým ovladačem od televizoru.

Vhodným propojením soundbaru s televizorem je také optický audio kabel, prostřednictvím optického vstupu.

Hudební obsah můžete pohodlně streamovat do soundbaru i přes Bluetooth, např. ze svého mobilního zařízení. Soundbar podporuje jeho verzi 5.1 s podporou profilů A2DP, AVRCP.

Příjemným benefitem je také podpora přehrávání MP3 souborů z externích USB disků – do velikosti 32 GB; nebo možnost využití AUX in vstupu.

Přepínat mezi zdroji zvuku (HDMI, Bluetooth, atd.) lze pohodlně prostřednictvím dálkového ovladače nebo i tlačítky na boku soundbaru.

Součástí balení soundbaru je i montážní sada pro bezpečné upevnění soundbaru na stěnu, dále HDMI kabel a LINE-IN kabel.

Funkce

  • 3.1 kanálový soundbar s bezdrátovým subwooferem
  • Prostorový zvuk Dolby Atmos
  • Celkový výkon 380 W (RMS)
  • Podpora HDMI eARC / CEC
  • Bezdrátové Bluetooth streamování
  • USB vstup
  • Podpora formátu MP3
  • Ekvalizéry
  • Držák pro montáž na stěnu
  • Dálkový ovladač

Specifikace 

Bluetooth V 5.1 – podpora profilů A2DP, AVRCP 
Soundbar: Frekvenční rozsah 120 Hz – 20 kHz, Výkon 200 W
Subwoofer: Frekvenční rozsah 40 Hz – 120 Hz, Výkon 180 W  
USB vstup (max. 32 GB)
Šířka 96 cm
Napájení ze sítě

Konektory a vstupy 

1x HDMI eARC vstup (v. 2.1)
2x HDMI vstup
Optický audio vstup
Koaxiální audio vstup
USB vstup
AUX in vstup

Obsah balení

Montážní sada na stěnu
HDMI kabel
LINE-IN kabel

Technické parametry:

Šířka 111.5 cm
Šířka 96.0 cm
Výška 38.5 cm
Přehrávané formáty MP3
Výška 42.0 cm
Celkový výkon RMS 380 W
Hloubka 36.5 cm
Hloubka 27.5 cm
Konfigurace reprosoustavy 3.1
Subwoofer bezdrátový
Hmotnost 10.99 kg
Hmotnost 8.83 kg
Zvuk Dolby Atmos
Dolby Atmos ano
Bezdrátové připojení Bluetooth
Drátové připojení digitální optické, HDMI, konektor Jack 3,5 mm
Přehrávané audio formáty MP3
Smart funkce Ne
Umělá inteligence Ne
Specifické funkce HDMI eARC / CEC
HDMI 2.1 3
Počet USB 1
USB 2.0 1
Soundbar (Š × V × H) 96,1 x 7,4 x 10,5 cm
Subwoofer (Š × V × H) 24 x 42 x 24 cm
Standardně dodávané příslušenství síťový kabel, RCA kabel, návod / rychlý návod, dálkový ovladač, baterie pro dálkový ovladač, HDMI kabel, nástěnný držák – sada pro montáž na stěnu
Označení BT připojení TH-E851B
Rozměr (cm) 96 cm
Amazon Alexa Ne
Apple HomeKit Ne
Google Home Ne
Vlastní systém Ne
JVC Premium Service Pack
Service pack 1

Service pack 1

info info

Video